Instrukcja aplikacji naklejek do paznokci

wpis w: Colorella | 0
Najpopularniejsza metoda:

Warstwa bazy hybrydowej utwardzona w lampie i przemyta cleanerem (z warstwy lepkiej) na to naklejka i dwie warstwy topu hybrydowego.
Wariant zdrowy dla paznokci , metoda pozwalająca odbudować/zregenerować zniszczone paznokcie: Naturalna płytka plus odżywka . Po wyschnięciu odżywki naklejamy naklejkę a następnie nakładamy kolejno dwie warstwy topu hybrydowego.

Zdejmowanie :

Naklejki rozpuszczają się pod wpływem acetonu. Można je rozpuszczać jak hybrydę lub żeby nie ingerować w płytę paznokcia chemią po okresie ok.2 tygodni wystarczy podważyć ostrym kopytkiem z przodu i zdjąć jak tips.
Naklejka nigdy nie może być za duża, czyli nie może nachodzić na skórki ani nie może być zawinięta na przód paznokcia – kant/brzeg paznokcia musi być wolny od naklejki tak aby top hybrydowy zamknął naklejkę .

Obróbka:

Naklejki można przycinać nożyczkami wcześniej lub w wariancie kiedy zacznie się już ją naklejać i naklejka będzie wystawać na boki wystarczy ją na koniec obciąć cążkami lub jeśli to możliwe podejść pilnikiem.
Nadmiar naklejki z przodu opiłowywuje się pilnikiem – naklejki nie szarpią się.

Trwałość:

Z pod topu hybrydowego – do zdjęcia zakładając że są dobrze naklejone i zabezpieczone . Nie mamy wpływu na klientki które same sobie coś poprawiają , podpiłowywują lub skubią.

WARUNEK – nie wszystkie topy hybrydowe „współpracują” z naklejkami .Nie bierzemy odpowiedzialności jeśli zostanie zastosowany nie właściwy TOP.

Nie nadają się wszystkie topy sztywne, rzadkie np.Gelish,Opi, Jassica, Orly.
Topy „glutowate” na bazie żelu ok. – Shellack, Estetic,Mollon, Semilac, Oliwia, Indigo
Nie ma obowiązku zabezpieczać naklejek topem hybrydowym , można je nakleić na skończoną hybrydę i pokryć zwykłym topem do lakieru –może je zmyć zmywaczem następnego dnia lub pozostawić . Naklejka sama z siebie się nie odklei ,zacznie się ścierać po dwóch trzech dniach.

 

instrukcja-aplikacji-Colorella

Komentarze zostały wyłączone.